• 021-40335742
  • 021-40333076
  •  09126852574
  • info@kahrobameghnatis.com

         

Mobile menu

درام مگنت سپراتور (مغناطیسی)خشک

 

   درام سپراتور مگنت( مغناطیسی) خشک

درام مگنت سپراتور خشک از استراکچر آهن به عنوان بدنه دستگاه و فولاد ضد سایش برای شوت های ورودی و خروجی استفاده می شود .برای ریزش بار مواد بصورت یکنواخت و با فیلم بار مناسب از فیدر ویبراتور برای جلوگیری از ریزش بار فله استفاده می شود.
بار بصورت یکنواخت و آبشاری بر روی درام مگنت سپراتور که از پوسته استیل نگیر با دو درب کناری آلومینیوم و داخل از بستر آهنی و همچنین شافت ضد سایشتشکیل شده است ریخته شده که به وسیله مگنت (آهنربا) بصورت آرک 180 درجه در دو قدرت لیمز و میمز که قدرت لیمز مگنت سرامیکی و قدرت میمز مگنت نئودینیم می باشد ریخته می شود .
مگنت بارمواد را با خود در جهت آرک  مگنت حمل کرده در شوت خروجی آهنی می ریزد و بار غیر مغناطیسی به سمت در شوت خروجی خود هدایت می شود .تیغه جداساز که از جنس استیل نگیر است با قابلیت تنظیمی که دارد باعث بهتر جداشدن مواد مغناطیسی از غیر مغناطیسی می شود .
بنا به مواد ارائه شده توسط مشتری جهت تست و آنالیز درام مگنت سپراتور جهت پر عیار سازی ، فرآوری ویا جهت آهن زدایی طراحی شده و ساخته میشود .
شرکت کهربا مغناطیس با تیم طراحی مجرب و همچنین با بهره گری از علم روز مغناطیس طراحی مناسب با کار و شرایط مشتری ارائه داده و تا پایان بهره برداری از کار همراه مشتری خواهد بود.
جهت فرآوری سنگ آهن از درام مگنت سپراتور با میمز استفاده شده و همچنین برای پر عیار سازی از مگنت سپراتور با قدرت لیمز استفاده می گردد.   

موارد کاربرد:

پرعیارسازی سنگ آهن ( مگنتیتی و هماتیتی )

جداسازی آلودگی های آهنی از پودرهای معدنی

جداسازی آلودگی های آهنی در صنایع شیشه و کاشی و سرامیک

صنایع معدنی نظیر  :آهن ، سیلس ، مس ، آلومینیوم ، سرب ، روی ، ذغال سنگ ، گچ ، شن و ماسه

صنایع :شیشه ، کاشی و سرامیک ، بازیافت ، ریخته گری ، فولاد ، صنایع غذایی

مزایا جداکننده مغناطیسی دائم درام مگنت:

تعمیر و نگهداری آسان / طراحی و ساختار محکم / قدرت جذب بسیار بالا / ثابت بودن شدت میدان مغناطیسی در طول زمان کارکرد/ جداسازی اتوماتیک قطعات آهنی و بی نیاز از نیروی انسانی / میدان مغناطیسی از نوع دائم بدون برق و باطری / حداقل قطعات یدکی مورد نیاز / عمر طولانی