• 021-40335742
  • 021-40333076
  •  09126852574
  • info@kahrobameghnatis.com

         

Mobile menu

مگنت بالابر،مگنت جرثقیل،مگنت حمل قراض

مغناطیس،هوشمندانه ترین روش  برای  برداشتن  بارهای آهنی   است.   کهربا مغناطیس،   با انجام  تحقیقات  مستمر،  به مدت 12 سال،مگنت های دائم الکتریکی را تولید کرده است و این تنها فن آوری است که ایمی،قدرت ،آسان بودن عملکرد و صرفه جویی در انرژی را به صورت یکجا درخود دارد.
سیستم های کهربا لیفت می توانند بارهای موجود در یک سطح حداقلی را به آسانی هرچه تمامتر بلند کنند.
کارا بودن این سیستمها به این دلیل است که همواره از بالا و بدون ایجاد فشار یا تغییر شکل بار ،کار خودرا انجام می دهند.سطح کف در این سیستم ها بهینه شده است به طوریکه برای دسترسی و بلند کردن بارها نیاز به هیچ فضای خالی در اطراف بارها یا در بین آنها نیست ، هیچ روش دیگری نمی تواند تا این اندازه کارایی و استفاده عملی را فراهم کند.
کهربا مغناطیس راهی ایده آل برای کار با ساختارهای فولادی ،توزیع و انبار کردن،مراکز خدماتی ،فلز کاری ها،کشتی سازی هاو تیمار سطح و همچنین برای همه صنایع نوین است که می خواهند کارایی فرآیند تولید خودرا بالا ببرند.
فن آوری Quadsystem:
قدرت و ایمینی دو چندان
مدار الکتریکی دائم کوآد سیستم: قدرت یک الکترو مگنت همراه با استقلال مگنت دائم.
فن آوری مگنت دو گانه تنها به مدت چند ثانیه برای فعال سازی مگنت و غیر فعال کردن از توان الکتریکی بهره میبرد.
کهربا مغناطیس این فن آوری مبتکرانه را طراحی و ثبت کرده است که در آن سطح سطح کلامپینگ دارای قطب های مکعبی با آرایش شطرنجی است و می تواند نیروی زیاد را دقیقا و تنها در جایی که لازم است (یعنی بر روی بار) ایجاد کند.
اختراع ثبت شده تاج خنثی موجب عایق شدن کامل مگنت های دائم می شود و به این طریق مانع از دست دادن نیرو میشود و از تداخل با سایر اجسام فلزی که در نزدیکی بار هستند نیز جلو گیری می کند.
ایمنی همیشگی
سیستم الکتریکی دائمی،ذاتا ایمن است زیرا تحت تاثیر قطعی جریان الکتریسیته قرار نمی گیرد .برای این سیستم هیچ باطری یا پشتیبان دیگری نیاز نیست انرژی زیادی مه از طریق مگنت های دائم تولید می شود می تواند به صورت ایمن وبا نیروی ثابت به مدت زمانی نا محدود بار را نگه دارد و تنها بر روی زمین آن را رها کند همواره حداکثر ایمنی برای اپراتور و همچنین برای سیستم ها تضمین می شود.