•  021-44855640-09126852574
 • info@kahrobameghnatis.com

         

Mobile menu

درام مگنت سپراتور

شرکت کهربا مغناطیس با عقدقرارداد فی مابین شما مشتری عزیز و شرکت کهربا مغناطیس به صورت پیش خرید به مدت 2.5 ماه هرگونه درام مگنت سپراتور و رول مگنت با هر قدرت مغناطیسی را با قیمت فوق العاده مناسب تولید کرده تحویل خواهد داد.

سپراتور مگنت

انواع مگنت جداکننده (سپراتور مگنت ها)

سپراتورمگنت جهت جداسازي ضايعات آهني از انواع مواد مانند سیلیس ،گچ،سیمان،بازیافت انواع مواد و...  در صنایع مختلف کاربرد دارد. شرکت کهربا مغناطیس به طراحی، تولید و ساخت سپراتورمگنت های زیر پرداخته است.

 1.     سپراتورمگنت مغناطیسی دائم معلق
 2.     سپراتورمگنت مغناطیسی دائم خود تمیز کن
 3.     سپراتورمگنت الکتریکی دستی
 4.     سپراتورمگنت الکتریکی خود تمیز کن
 5.     سپراتورمگنت مخروطی
 6.     سپراتورمگنت بالابر دائم دستی
 7.     سپراتورمگنت بالابر الکتریکی:
 8.     سپراتورمگنت بالابر الکتریکی مستطیل
 9.     سپراتورمگنت بالابر الکتریکی گرد
 10.     درام مگنت سپراتور تر
 11.     درام مگنت سپراتور خشک
 12.     مگنت سپراتور میله شبکه ای
 13.     سپراتور مگنت فیلتراسیون آب صابون
 14.     مگنت سپراتور ترپ الکتریکی و دستی

سپراتور مگنت دائم معلق (مگنت روی نوارنقاله)
اين سپراتور بدون استفاده از نيروي برق و باطري بصورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و با جذب قطعات آهني نظير ناخن لودر ، پيچهاي درشت و قطعات شوتها و سرندها و غيره از ورود آنها به دستگاههاي خردايش (خردكننده) نظير سنگ شكن ، آسياب ، كوبيت ، هيدروكن ، والس ، پرس و غيره جلوگيري مي نمايد.

 

سپراتور مگنت دائم معلق اتوماتیک (مگنت رو نواری اتوماتیک)
اين دستگاه به صورت معلق بر روي نوار نقاله يا شوت نصب مي گردد و علاوه بر جذب قطعات آهني مزاحم كه به همراه مواد اوليه وارد پروسه توليد مي گردند بصورت اتوماتيك قطعات جذب شده را از خط توليد خارج مي نمايد. اين سپراتور در­صنايعي كه ­درصد ضايعات آهني بالا باشد كاربرد فراواني دارد.

 سپراتور مگنت مخروطی

 اين سپراتور مغناطيسي در مكان هايي نصب مي گردد كه ريزش مواد بصورت فله و ريزش آزاد مي باشد.
اين دستگاه شامل دو قسمت است:
استراکچر از جنس آهن گالوانیزه و استیل
محفظه مگنت  

مگنت بالابر دستی (لیفتر مگنت)

سپراتور بالابر دائم دستی مدل PML از قویترین اهنرباهای دائم ساخته شده است که جهت سهولت و ایمنی بیشتر در جابجائی قطعات آهنی تخت و گرد مورد استفاده قرار می گیرد.
از مزایای این سپراتور می توان به نصب و راه اندازی آسان، ایمنی و عمر بسیار بالا، افزایش راندمان کاری، سهولت استفاده و سرعت بخشیدن به کار اشاره کرد.

سپراتورمگنت بالابر برقی گرد و مستطیلی

این سپراتورمگنت ها در صنايع مختلف جهت حمل قراضه، بيلت، لوله بندل، كويل و غيره مورد استفاده قرار مي گيرد.

شرکت کهربا مغناطیس تعمیر انواع لیفتینگ مگنت ها را با یکسال گارانتی و بهترین کیفیت پذیرا می باشد

درام مگنت سپراتور خشک

این نوع دستگاه جداسازی آهن و پرعیار سازی انواع مواد معدنی در سایزهای مختلف و قدرت های lims , mims مورد استفاده قرار می گیرد

 

سپراتور مگنت شبکه ای

این نوع دستگاه با قیمت نازل و با کیفیت بالا و قدرت مناسب جهت جداسازی ضایعات آهنی از هرگونه مواد مانند گچ، گرانول و... مورد استفاده قرارمی گیرد

مگنت بالابر،مگنت جرثقیل،مگنت حمل قراض

مغناطیس،هوشمندانه ترین روش  برای  برداشتن  بارهای آهنی   است.   کهربا مغناطیس،   با انجام  تحقیقات  مستمر،  به مدت 12 سال،مگنت های دائم الکتریکی را تولید کرده است و این تنها فن آوری است که ایمی،قدرت ،آسان بودن عملکرد و صرفه جویی در انرژی را به صورت یکجا درخود دارد.
سیستم های کهربا لیفت می توانند بارهای موجود در یک سطح حداقلی را به آسانی هرچه تمامتر بلند کنند.
کارا بودن این سیستمها به این دلیل است که همواره از بالا و بدون ایجاد فشار یا تغییر شکل بار ،کار خودرا انجام می دهند.سطح کف در این سیستم ها بهینه شده است به طوریکه برای دسترسی و بلند کردن بارها نیاز به هیچ فضای خالی در اطراف بارها یا در بین آنها نیست ، هیچ روش دیگری نمی تواند تا این اندازه کارایی و استفاده عملی را فراهم کند.
کهربا مغناطیس راهی ایده آل برای کار با ساختارهای فولادی ،توزیع و انبار کردن،مراکز خدماتی ،فلز کاری ها،کشتی سازی هاو تیمار سطح و همچنین برای همه صنایع نوین است که می خواهند کارایی فرآیند تولید خودرا بالا ببرند.
فن آوری Quadsystem:
قدرت و ایمینی دو چندان
مدار الکتریکی دائم کوآد سیستم: قدرت یک الکترو مگنت همراه با استقلال مگنت دائم.
فن آوری مگنت دو گانه تنها به مدت چند ثانیه برای فعال سازی مگنت و غیر فعال کردن از توان الکتریکی بهره میبرد.
کهربا مغناطیس این فن آوری مبتکرانه را طراحی و ثبت کرده است که در آن سطح سطح کلامپینگ دارای قطب های مکعبی با آرایش شطرنجی است و می تواند نیروی زیاد را دقیقا و تنها در جایی که لازم است (یعنی بر روی بار) ایجاد کند.
اختراع ثبت شده تاج خنثی موجب عایق شدن کامل مگنت های دائم می شود و به این طریق مانع از دست دادن نیرو میشود و از تداخل با سایر اجسام فلزی که در نزدیکی بار هستند نیز جلو گیری می کند.
ایمنی همیشگی
سیستم الکتریکی دائمی،ذاتا ایمن است زیرا تحت تاثیر قطعی جریان الکتریسیته قرار نمی گیرد .برای این سیستم هیچ باطری یا پشتیبان دیگری نیاز نیست انرژی زیادی مه از طریق مگنت های دائم تولید می شود می تواند به صورت ایمن وبا نیروی ثابت به مدت زمانی نا محدود بار را نگه دارد و تنها بر روی زمین آن را رها کند همواره حداکثر ایمنی برای اپراتور و همچنین برای سیستم ها تضمین می شود.  
 

سپراتور مگنت شبکه ای(میله ای)

سپراتور مگنت شبکه ای ویا آهنربای شبکه ای از میله های آهنربایی تشکیل شده است که بوسیله تسمه های آهنی بصورت شبکه ای درآمده و جنس رویه مگنت از جنس استیل نگیر می باشد و برای مکان هایی که ریزش مواد بصورت عمودی بوده مانند ریزش مواد در کانال عبور مواد جایگذاری می شود و ضایعات آهنی اعم از پیچ و مهره،براده آهن و.. را از موادی مانند گرانول ،آرد،گچ و... را جداسازی می نماید.
مزایا:
1-قیمت ارزان 2-سهولت در نصب 3- عمربالا 4-جداسازی عالی

 


سپراتور مگنت(آهنربا) میله ای

سپراتور مگنت میله ای(میله مغناطیسی)
این دستگاه از قسمت تسمه آهنی گالوانیزه ،پوسته لوله ای استیل نگیر و مگنت(آهنربا) سرامیکی (فریت) تشکیل شده است که قدرت جذب مغناطیسی در قسمت تسمه ها می باشد و با عملکرد قوی مگنت تمامی آهن های آزاد مزاحم را از انواع مواد جذب کرده در خود نگه می دارد .باعث کیفیت بالای محصول شده و باعث جلوگیری از خراب شدن دستگاه ها و بالارفتن طول عمر آنها میشود.
مزایا:
جذب بسیار بالا،عمر طولانی مگنت،قیمت ارزان نسبت به محصولات مشابه،
موارد استفاده:
در میان مسیر حرکت هر نوع مواد در قسمت کانال ریزش مواد