درام مگنت سپراتور خشک

مگنت سپراتور خشک با ساختار مناسب جهت بکار گیری برای انواع مواد معدنی جهت پرعیارسازی سنگ آهن ،خاک گیری جهت بالابردن ریکاوری خاک و یا آهن زدایی جهت کارهای مختلف مانند سیلیس و یا جلوگیری از آسیب به دستگاه های گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد.

ساختار مگنت سپراتور

درام مگنت سپراتور ویا درام سپراتور مغناطیسی از بدنه ی جنس آهن زد سایش ساخته شده است که در برابر انواع مواد معدنی که دارای خوردنی هستند مقاومت بالایی داسته باشد مگنت سپراتور از چهار بخش هاپر ورودی ،فیدر ویبراتور ،غلتک (درام)مغناطیسی و یا مگنتی وهاپر خروجی که به دو بخش محصول و باطله تشکیل شده است که قسمت باطله در سنگ آهن خروجی جلو دستگاه می باشد تشکیل شده است .

انواع مگنت درام

مگنت داخل غلتک مگنت سپراتور بصورت آرک مگنت وجود دارد که دارای شدت میدان مغناطیسی مختلف لیمز،میمز،هیمز وجود دراد که برای درام مگنت سپراتور های گوس پایین از مگنت فریت (سرامیکی) و در مگنت ها ی با گوس بالا از مگنت نئودینیمم استفاده می شود که بنا بر مواد معدنی ارائه شده توسط مشتری محترم قابل محاسبه و ارائه می باشد.

مزایا

بکار گیری مگنت مناسب و عمر بالای دستگاه،عمق نفوذ میدان مغناطیسی،چیدمان دقیق ،شدت میدان مناسب بر روی پوسته استیل ،تناژ گیری مناسب جهت انواع معادن پلاسری و… عیار سازی مناسب و دقیق .

شرکت کهربا مغناطیس اولین طراح و تولید کننده انواع درام مگنت سپراتور بصورت محفظه دار،بنکر دار و فیدر گریزلی دار می باشد و همچنین توانایی تولید انواع غلتک مگنت سپراتور با گوس متغیر جهت عملکرد بهتر را داراست.

درام مگنت سپراتور کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف داشته که میتوان به صنایع سنگ آهن (مگنتیت و هماتیت ) کروم ، زغال سنگ ، منگنز ،مس،فولاد و ریخته گری ،آلومینیوم ، بازیافت و کمپوست ، سرب و روی ، خاک های صنعتی ، نئوپان و کاغذ ، گچ و آهک ، کاشی و سرامیک ، شن و ماسه ، صنایع نسوز ، مواد غذایی و …. اشاره کرد.